1

Téma: Ja vám to klape?

Já se musím přiznat že za březen jsem prodal troje dveře za duben žádné. ... teda až do víkendu to sem prodal dvoje. Doufám že to znamená že se prodeje zase zvednou.

Thumbs up Thumbs down

2

Re: Ja vám to klape?

Souhlasim, kus brezna a duben je fakt mrtvolno... Byva to tak kazdy rok (pravdepodobne daně), ale letos je to fakt bida....

JS

Thumbs up Thumbs down

3

Re: Ja vám to klape?

Březen a dubem bývá snad už 10let slabší. Letos po x letech růstu v komoditě autochladničky, poprvé propad. Dokud se bude v televizi stále mluvit o tom co všechno se zdraží a jak jde svět do háje, asi se to jen tak nevylepší. Obvzláště pokud jde o zbytné věci.

Mě navíc nepomáhá fakt, že se z nějakého důvodu přestaly zobrazovat stránky ve výsledcích hledání na googlu, přístupy mám teď jen ze seznamu, kde jsem na tom celkem dobře, z googlu to bylo i lepší, je to škoda, nevím co se stalo. Mluví se často o sandboxu, ale nevím jak to poznat. Požádal jsem o znovuposouzení webu. To trvá týdny, nebo spíš měsíce, sandbox je prý tak na rok.


A tak řeším jak z toho ven. Nevíte náhodou jestli je nějak obtížné e-shop snadno nakopírovat na jinou doménu? Mám superqc 1.4.2. Mám v záloze několik lukrativních, v podstatě nevyužité, jenom nevím jestli prosté překopírování by fungovalo.


Díky Z.
Kdyžtak díky za radu

Thumbs up Thumbs down

4

Re: Ja vám to klape?

Autochladnicky - pokud si vytvoris zalohu v soucasnem eshopu, tak si tu zalohu rozbal na PC. Pak vse jen prekopirujes na nová FTP. V adresari se zalohou najdes i zalohu mysql - tu naimportujes do novych MYSQL databazi, v adresaři etc/ pak upravis DEF.php (cestu a hesla k mysql) a eshop ti pojede. Ještě nastavit CHMOD :-)

Thumbs up Thumbs down

5

Re: Ja vám to klape?

Venbos, díkec.
Nezvolil jsem Mysql ale Litesql, nebo jak se to jmenuje, ale začnu experimentovat, ta doména nemá téměř žádné přístupy, takže, když to nepojede jak má svět se nezboří. Každopádně budu muset ještě pátrat na webu, aby se s tou doménou nestalo to samý. Prostě aby mě "google" neodpojil.

Když jsme v té plodné diskusi, uvažuju o změně designu nevíte o někom kdo se supeqc zabýval a má za sebou solidní reference? Narazil jsem na ledaccos, od jednoduchých změn ve stylech až po celkem pěkné designy. Jinak jak web a superqc šlape mě celkem vyhovuje. Uvažoval jsem o premium licenci, ale než jsem se rozhoupal stalo se co se stalo, teď bych na tomhle základu rád měl asi 3-4 eshopy, teď mám 2 a další ca 4 domény v záloze.

Thumbs up Thumbs down

6

Re: Ja vám to klape?

Podle mě se tvůj propad bude týkat nasazení google panda a penguin. SERPem na googlu to dost mava posledni dobou. Koukni se do google webmasters, jestli tam nemas hlaseni...Vice o pande atd:
http://www.tvorimeobsah.cz/google-panda … teli-vedet

http://linki.cz/google-penguin-update-d … bovy-spam/

http://www.lupa.cz/zpravicky/zpetne-odk … mpaign=rssJinak koukam, ze v indexu googlu mas cca 450stranek, PRank mas 1, takze to zase tak hrozny nebude. Co me napada je, ze mas v podstate v H1 nadpisu kazdeho produktu "shrnovaci dvere". Tezko rict jestli je to povazovano za preoptimalizovani a jsi za to penalizovan, nevim...

Thumbs up Thumbs down

7 Naposledy upravil: autochladnicky.eu (2012-05-16 12:09:08)

Re: Ja vám to klape?

Z googlu se mi ozvali (po 4 dnech, celkem fofr), že na webu nebyl nalezen žádný manuální spam (což teda nevím přesně co znamená), a že posun ve výsldcích je dán proto, že google mění hledání ca 100 do roka. Takže nevím jeslti mám být rád nebo ne. Výsledky na kw jsou tragické a doslova nesmyslné. Na lepších pozicích mám stránky na kterých je třeba jen 1x kw a vůbec s produktem nebo věcí nesouvisí.


Na webtrhu se spustila velká diskuse na to téma http://webtrh.cz/178573-znacny-propad-pozic-googlu
Vyjádření googlu:

Dear site owner or webmaster of http://www.autochladnicky.eu/,
We received a request from a site owner to reconsider http://www.autochladnicky.eu/ for compliance with Google's Webmaster Guidelines.
We reviewed your site and found no manual actions by the webspam team that might affect your site's ranking in Google. There's no need to file a reconsideration request for your site, because any ranking issues you may be experiencing are not related to a manual action taken by the webspam team.
Of course, there may be other issues with your site that affect your site's ranking. Google's computers determine the order of our search results using a series of formulas known as algorithms. We make hundreds of changes to our search algorithms each year, and we employ more than 200 different signals when ranking pages. As our algorithms change and as the web (including your site) changes, some fluctuation in ranking can happen as we make updates to present the best results to our users.
If you've experienced a change in ranking which you suspect may be more than a simple algorithm change, there are other things you may want to investigate as possible causes, such as a major change to your site's content, content management system, or server architecture. For example, a site may not rank well if your server stops serving pages to Googlebot, or if you've changed the URLs for a large portion of your site's pages. This article has a list of other potential reasons your site may not be doing well in search.
If you're still unable to resolve your issue, please see our Webmaster Help Forum for support.
Sincerely,
Google Search Quality Team
[font=Arial, sans-serif][/font]Na prvních místech se začaly zjevovat weby typu heureka, a jim podobné agregátory a porovnávače. No práce asi začíná znova od podlahy, předělat texty a asi vsadit na absolutně originální text. Budování zpětných odkazů nákupem ragistrace do xxx katalogů asi padá....Uvidíme, ale nyní opravdu výsledky hledání některých věcí jsou naprosto irelevantní, google google měl jsem tě rád.

Thumbs up Thumbs down

8

Re: Ja vám to klape?

No, u mě nic moc. Potřeboval bych borce na SEO, který by mě trošku píchnul a zviditelnil mě ...  yikes

Thumbs up Thumbs down

9

Re: Ja vám to klape?

!!! OŽILI !!!
Tak po dlouhé pauze u mě začali lidi nakupovat denně. Co u vás?

Thumbs up Thumbs down

10

Re: Ja vám to klape?

To je asi jak kde a s jakým zbožím. V neděli jsem spustil nový eshop s novým projektem a hned v ponděli 2 objednávky za 2 tisíce.
Od té doby - 14 dní, ani kus.

Nezapomínejte, že jsou prázdniny, počkal bych do září.

Thumbs up Thumbs down