1

Téma: www.hafa.cz

Prosím o kritiku mého eshopu www.hafa.cz
Díky

Tom

Thumbs up Thumbs down

2

Re: www.hafa.cz

celkem pěkný - to je tak vše yikes)).

Ten kdo dělal grafiku, vůbec neuvažoval o orientaci zákazníka a zaměření se na důležité grafické prvky a ten kdo dělal SEO tak vůbec nevěděl co dělá (pokud někdo takový byl).

Košík dobrý nápad, bohužel češi jsou slepí, zkuste si udělat test jestli tam někdo najde nákupní košík... 70% ho nenajde.

Vlastní rozvoz zdarma, poštovné  do 30kg neviditelné, málo kdo si toho na první pohled všimne, to by mělo být jinde.

Akce tento týden, toho jsem si všiml, až když jsem chtěl zavřít vaší stránku atd... 

Analytics tam máte, zjistěte si co zákazníci dělají na vašich stránkách a odhalte chyby, je jich tam dle mého názoru hodně.

Thumbs up Thumbs down

3

Jiri napsal:

celkem pěkný - to je tak vše yikes)).

Ten kdo dělal grafiku, vůbec neuvažoval o orientaci zákazníka a zaměření se na důležité grafické prvky a ten kdo dělal SEO tak vůbec nevěděl co dělá (pokud někdo takový byl).

Košík dobrý nápad, bohužel češi jsou slepí, zkuste si udělat test jestli tam někdo najde nákupní košík... 70% ho nenajde.

Vlastní rozvoz zdarma, poštovné  do 30kg neviditelné, málo kdo si toho na první pohled všimne, to by mělo být jinde.

Akce tento týden, toho jsem si všiml, až když jsem chtěl zavřít vaší stránku atd... 

Analytics tam máte, zjistěte si co zákazníci dělají na vašich stránkách a odhalte chyby, je jich tam dle mého názoru hodně.

Díky za reakci,
všechno jsem si podstatě dělal sám. Statistiky zatím nemám je to spuštěny jen 14 dnů. Můžete více specifikovat problém v SEO ? Díky

Thumbs up Thumbs down

4

Pěkný omalovánky na tolik výrazný že se mě špatně soustředilo na zboží i když jsem se snažil. To jsem jen tak nakoukl. Nepřejte si ci by vám na to řekl můj poradce co mi radí s webem. Ten mi vždycky dá sodu.

5

SEO chyb je tam hodně, web není prolinkován, dle mého špatný výběr klíčových slov - chce to trošku textu na main page, třeba dolů s tím, že v kódu bude nahoře (docela dobrá finta pro vyhledávače).. velký title ... wow, ale sitemap dobrý - to jsem nečekal : )

Thumbs up Thumbs down

6 Naposledy upravil: gpetr (2012-09-26 08:21:58)

Košík je graficky fakt pěkný nápad. I to jak se plní a pejsek se začne smát.

Thumbs up Thumbs down

7

Trochu bych tu žlutou co máš jako podklad levého a pravého menu udělal světlejší strašně to bije o očí a odpoutává pozornost. dal bych ten odstín co máš pod krátkým popisem zboží.