1

Téma: [MODUL] Záložky v detailu zboží

Přidá do detailu zboží záložky pro popis, vlastnosti a další.

http://promodul.cz/files/sqc-product_tabs-1.2.zip

Thumbs up Thumbs down

2

Re: [MODUL] Záložky v detailu zboží

Dobrý den,nainstaloval jsem si tento modul, záložky se vytvoří, ale nedá se do nich dostat. Poradí mi s tím někdo. Mám free verzi 1.4.2. Přede díky

Thumbs up Thumbs down

3

Kralik - nastavil jste si je v nastaveni Modulů?

Thumbs up Thumbs down

4

Ano, nastavil. Proto se mi záložky zobrazily, ale když na ně v produktu kliknu, tak se nic neděje....... A potom ještě jeden dotaz mimo toto téma, dají se u každého produktu definovat výrobci? Děkuji

Thumbs up Thumbs down

5

1. Co by se mělo dít po kliknutí na záložku? Pokud je v ní text tak se zobrazí. To se nezobrazuje? Máte správně nastaven CHMOD 777?

2. ANO - ke každému zboží přiřadíte výrobce, které musíte mít předem definované.

Thumbs up Thumbs down

6

1. Omlouvám se, za základní otázky, ale nikde jsem nenašel manuál. Nevím kde všude má být nastaven chmod 777, a pokud se má na záložkách zobrazovat související zboží nebo vlastnosti, tak se nic nezobrazí i když je ke zboží přiřazeno.

2. Jak a kde se definuje výrobce? Protože ve filtru u zboží v návštěvnické části je filtr, který nabízí filtraci výrobců.

Díky

Thumbs up Thumbs down

7

Máte to už v eshopu nastaveno (výrobce), ale opravdu se to nezobrazuje (záložky), zkuste ten CHMOD.

Thumbs up Thumbs down

8

Super, díky!!! Nastaven chmod 777 uplně u všeho v modulu a jede to. Díky!

Thumbs up Thumbs down

9

Jinak Výrobci už jsou mi také jasní, Ještě jednou díky!

Thumbs up Thumbs down

10

Mám zase začátečnický dotaz.
Tenhle modul taky zkouším verze 1.4.2 ,v nastavení pojmenuju záložku,ale obsah je stejný u každého zboží.
Je nějaký postup ,aby každé zboží mělo svůj text v záložce?Související zboží funguje,ale chtěl bych přidat i jinou záložku.
Dík za rady.

Thumbs up Thumbs down

11

ne, tak to nejde, tyhle záložky jsou vlastně hloupost a skoro k ničemu. Možná by to šlo nějakým zásahem upravit, ale standartně se zobrazuje stejný text všude. I proto tento modul nikde nepoužívám.

Thumbs up Thumbs down

12

Verne - budu ti oponovat. Naopak je tento modul velice uzitečný.  Mám v něm uvedy podstatné věci, vztahující se ke zboží, záruky, detaily podmínek, návody k obsluze apd.
Proč to psát ke každé položce eshopu, když to stačí napsat jednou.

Thumbs up Thumbs down

13

Mě na tomhle modulu vadilo že to nešlo přizpůsobit konkrétnímu zboží, protože u každé položky(druhu zboží) potřebuji zákazníkovi sdělit trochu jiné informace.

Thumbs up +2 Thumbs down